Novinky

23. 11. 2011 Koncert v Carpe Diem

Přátelé v hudbě spříznění,

na vědomí se dává, že v listopadu třiadvacátém roku dvatisícejedenáct (23.11. 2011) se koná koncert k lubu Carpe Diem na Floře... Budeme velice rádi, když dorazíte a necháte se strhnout našimi rytmy k tanci...

Vaše Posmrtné zkušenosti

P.S. Došlo k chybě a omylem jsem napsal říjen místo listopadu, koncert je v listopadu :-)

Dimi

30. 7. 2011 Posmrtné zkušenosti - Kravín fest vol.3

Dámy a pánové,

abyste vědeli, že ani o prázdninách kapela nezahálí připravili jsme si pro vás další červencový koncert a to 30.7. na festivalu Kravín fest vol.3 blízko obce Chotovice u Nového Boru, vystouupíme ve13:30.

Těšíme se na vás

Posmrtné zkušenosti

Dimi

15. 7. 2011 Posmrtné zkušenosti - Informační centrum blízko restaurace Šlechtovka

Pamatuji se na depresivní léta mého dospívání, když jsem musel část prázdnin strávit v hučící dusné Praze. Pamatuji si též na to, jak jsem byl více než vděčen za jakýkoliv pobyt v jejích touhou po zisku kohosi ještě nezdevastovaných místech. Jedním z těch míst je i park Stromovka. Ne-mocné mozky města Prahy v časech zrodu tunelů Opencard a Blanka plánovaly plicím Letné, Dejvic a Holešovic průduchy plné aut místo vodotrysků, zatím se tomu tak díky Bohu i podzemním proudům Rudolfovy štoly naštěstí nestalo. Hrát pro mě v tomhle parku bude milá vzpomínka na ona adolescentní léta, kdy jsem si přál při sebezáchranných výpravách kolem Šlechtovky a planetária koncertovat v těchto místech a prožít Hudbu pod hvězdami společně s návštěvníky koncertu. Splnil se mi tedy další životní sen a mohu Vás srdečně pozvat do královské obory Šlechtovka ve Stromovce, kde je též informační centrum a nachází se hned vedle snad již zachráněné restaurace. Budeme hrát od 19:30, se změněným zvukem kapely a uslyšíte poprvé i dvě nové, rodící se písně, zatím vydatně postavené na didgeridoo, tanečních rytmech perkusí, flétnách a textech, které můžete znát z mých sólových vystoupení. Bicí do některých smyček, které nám budou častým rytmickým základem, nahrál výtečný člověk i bubeník Michal Daněk (mrkněte na něj například v TéVé pořadu Uvolněte se prosím, jak výtečně hraje). Další bicí podklady jsou z dílny DJ Digy, Picketa i mé perkusivní a bubenické činnosti. Basové linky jsou povětšinou z dílny Jakuba Rohleny. Ženskou krásu na pódiu zastoupí osobitě zpívající konzervatoristka Michaela Jakerlová a klasicky vzdělaná houlistka Hana Gregušová. Struny kytary rozezní Dimi Karel Šimeček a zpěvy k tanečním rytmům, perkuse, flétny, hra na didgeridoo a klávesy budou mým šálkem čaje. Zůstáváte-li v pátek v Praze, nebo do ní přijíždíte, přijďte DÝCHAT mezi stromy do Stromovky a PROŽÍT taneční rytmy ve spojení s melodiemi kytary, kláves, fléten, houslí, didgeridoo i zpěvů, VSTUP JE VOLNÝ.

Miloslav Kočí


<

Stránka 3 / 27, novinek celkem 79