Články a rozhovory

V průběhu let vyšlo o The A. D. E. mnoho článků a rozhovorů, některé z nich jsme přepsali.

Z internetu

Tady najdete odkazy na to, co se o nás objevilo na internetu.

18. 8. 1998 - MF Dnes

Tohle je jeden z těch dost rozumných článků o nás, pan Vlasák je klasa. Byla to pro nás pocta, dělat s ním rozhovor.

5. 3. 1998 - MF Dnes

MF Dnes je dost seriózní plátek, na to, že se ho musí hodně prodat, nepíše extrémně senzačně a i tenhle článek je pro nás poctou.

Únor 1998 - Reflex

Rozhovor pro Reflex je taky setsafra prestižní záležitost, která se neodmítá. Tudíž také pocta pro kapelu, i když originál rozhovoru obsahoval pár legračních zkomolenin. V tomhle článku se objevují i jména bývalých studentů FAMU, současných filmových profesionálů, kteří natáčeli jen za náklady náš první klip. Bylo by velké štěstí pracovat s nimi znovu.

14. 2. 1996 - Blesk

Neuvěřitelný počin Karla Drdy, v periodiku jako je toto, riskovat své profesní zařazení a prosadit rozhovor s námi. Může to na Vás působit poněkud kontroverzně, ale bylo fajn přiblížit trochu zvláštní svět naší kapely masám a informovat např. o tom, že konopí může být použito, pakliže se užívá s rozumem, i k léčení nemocí a že lidé, kteří věří v sílu přírody, nemusí být nutně magoři :-).

20. 6. 1995 - Rock & Pop

Bylo, nebylo, v roce 1995 o rozhovor s námi projevil zájem jeden velmi mladý muž. Jmenoval se Radek Bureš a říkal, že tak trochu bubnuje. Ten mladý muž se jmenuje stále stejně a jeho špičkové "taktrochububnování" již delší dobu oslňuje nejen příznivce skupiny Skyline, kterou založil.

23. 5. 1995 - Rock & Pop

Samir Hauser, frontman a jeden ze dvou hlavních osobností legendární elektronické formace Vanessa (též Vanessa del Rio nebo Vanessa Gun), spáchal s přáteli muzikanty první ročník festivalu Neviditelná vlna. Jelikož s ním Miloš muzicíroval, pozval také Posmrtky. Byla to pro ně výzva, neb' do té doby nekoncertovaly, jen nahrávaly ve studiu. Takže se the A. D. E. stali součástí Neviditelné vlny a dostali se do společnosti legendárních Ran těla, Letů mimo a dalších. Vanessa, krom mnoha, měla i jednoho velkého příznivce, mladičkého Radka Bureše. A ten napsal tento článek, po němž nám nabídl náš první velký rozhovor pro tisk.